HHO Kablo Bağları Zip 4 + 6 + 8 + 12 inç Kendinden Kilitleme Naylon Kablo Tel Kravat Siyah için ev Ofis Bahçe Garaj, atölye
HHO Kablo Bağları Zip 4 + 6 + 8 + 12 inç Kendinden Kilitleme Naylon Kablo Tel Kravat Siyah için ev Ofis Bahçe Garaj, atölye
Sku: f1080
(0 Değerlendirmeler)
Yeni

₺55.04 ₺69.69

Açıklama:


Ağır: naylon ile 1.3mm kalın, siyah Kablo Zip Bağları ağır yükleri desteklemek için kullanılabilir, ve ayrıca ayarlanabilir ve dayanıklı ve kullanımı kolay.
isı ve UV Dayanıklı: siyah Kablo Bağları kullanmak güvenli bile kabloları bağları veya diğer nesneleri almak kadar ısıtılır zaman zaman yanlışlıkla zaman. doğrudan güneş ışığı açık uygulama tamam!
geniş Kullanım: ev iyi bir iş Yapıyor, bahçe, garaj, ofis ve atölye. naylon bağları sabitlemek için mükemmel çanta, kabloları, teller dar yerlerde, çakma çit bahçe etrafında, geçici onarım, vb Bizim kablo bağları her fırsatta size büyük sürpriz verecektir!
dağınık teller dert vardır?
bahçe çit sabitleme her zaman başarısız? her zaman bazı beklenmedik durumlarda altında çaresiz hissediyorum: örneğin bazı ani kırmak durumunda destek veremiyoruz?
kablo bağı teller düzenlemek yardımcı olacaktır, sabit veya evinizde bir şey bağlamak, bahçe, garaj, ofis veya çiftlik!
Kablo Konularda Kendinden Kilitleme 4 + 6 + 8 + 12-Inch Naylon Kabloları Kravatlar harika bir seçim vardır bir için aralığı kullanımı güvence gelen küçük öğeleri organize ev sineması kabloları ve diğerleri. kapalı ve açık kullanım için tasarlanmıştır. kolayca çift çekme mukavemeti 2 bağları kullanarak birlikte üst üste.

Etiketler: Ucuz HHO Kablo Bağları Zip 4 + 6 + 8 + 12 inç Kendinden Kilitleme Naylon Kablo Tel Kravat Siyah için ev Ofis Bahçe Garaj, atölye, Yüksek Kalite HHO Kablo Bağları Zip 4 + 6 + 8 + 12 inç Kendinden Kilitleme Naylon Kablo Tel Kravat Siyah için ev Ofis Bahçe Garaj, atölye, Çin Kablo Bağları Tedarikçiler.

  • Tipi: Self - Kilitleme
  • Model Numarası: HHO
  • malzeme: Naylon
  • is_customized: Evet
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 12cm x 5cm x 4cm (4.72in x 1.97in x 1.57in)